Informácie pre Erasmus+ študentov, ktorí majú vycestovať v AR 2020/2021

Milé študentky, milí študenti,

úspešne ste absolvovali výberové konanie a v akademickom roku 2020/2021 by ste mali absolvovať Erasmus+ pobyt na partnerskej univerzite v zahraničí.

V súvislosti so súčasnou situáciou ohľadom koronavírusu a následných opatrení ma kontaktovalo viacero z vás. Samozrejme momentálne nevieme, ako sa bude situácia a následné opatrenia vyvíjať. Národná agentúra Erasmus+ zatiaľ vydala iba stanoviská pre študentov, ktorí sú aktuálne v zahraničí, teda počas letného semestra tohto AR.

Momentálne sa však blíži čas, keď posielam nominácie študentov na zahraničné školy na pobyty, ktoré sa majú realizovať v AR 2020/2021 (v ZS aj LS). V prípade ak už teraz viete, že na pobyt vycestovať nechcete, a teda na Erasme+ participovať nebudete, informujte ma e-mailom, a to do 31. marca 2020. Ak Vás záujem o pobyt trvá, odpisovať nemusíte.

Následne plánujem posielať nominácie na školy a študentov dávam do kópie. Samozrejme sme si vedomí potenciálnych zmien, na ktoré vieme pružne reagovať. Aktualizovaná je aj sekcia štúdijné pobyty.

Ďakujem a želám pevné zdravie.

doc. PhDr. Ján Višňovský, PhD.
fakultný koordinátor mobilít Erasmus+