FMK Welcome day 2017: Príď a spoznaj svoju fakultu

V pondelok 25. septembra sa  o 10.00 hod. slávnostným otvorením v Dome kultúry na Trojičnom námestí 10 oficiálne začne zimný semester akademického roka 2017/2018.

Prvákov FMK UCM po oficiálnej časti čaká FMK Welcome day, ktorý už po tretíkrát pripravujú starší študenti a vyučujúci. Súčasťou celouniverzitného slávnostného otvorenia budú príhovory rektora Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave doc. Jozefa Matúša, predsedu akademického senátu a hostí a vystúpenie univerzitného speváckeho zboru Unitty.

FMK Welcome Day sa pre nových študentov FMK UCM  začne o 13.00 hod. v Novej aule UCM na Bučianskej ulici. Počas pohodového popoludnia bude hrať príjemná hudba, pripravené budú súťaže a predovšetkým infostánky so všetkými fakultnými médiami, takže sa môžete spýtať, čo treba urobiť, aby ste k nim patrili.

Okrem info stánkov s fakultnými médiami sa vám predstavia aj ďalšie súčasti UCM, a to Študentská rada UCM, AIESEC a nebude chýbať ani  Univerzitný folklórny súbor Trnafčan. Ak vás zaujíma, ako vyzeral minuloročný FMK Welcome day, pozrite si fotky a presvedčte sa, že prísť sa vám naozaj oplatí. Tešíme sa na vás!

foto:  A. Štefkovičová
plagát: M. Graca

Program slávnostného otvorenia

  1.  Štátna hymna a hymna EÚ – zbor UCM UniTTy
  2.  Príhovor rektora UCM
  3.  Príhovor predsedu akademického senátu UCM
  4.  Odovzdávanie ocenení
  5. Zbor UCM UniTTy
  6.  Príhovory hostí
  7.  Gaudeamus Igitur – zbor UCM UniTTy

Súvisiace odkazy: