Ešte ste si nepodali prihlášku? Príďte na celouniverzitný Deň otvorených dverí

Nová aula UCM privíta v sobotu 9. apríla 2016 uchádzačov, ktorí majú záujem o vysokoškolské štúdium v akademickom roku 2016/2017. Program sa začne o 10.00 hod. 

Návštevníci tak budú mať možnosť dozvedieť sa, čo ich zaujíma o jednotlivých fakultách a inštitúte. Tie pripravia interaktívny program i mimo prednáškovej miestnosti, kde priblížia svoje aktivity. „Pri informačných pultoch budú zástupcovia fakúlt odpovedať na otázky ohľadom študijných programov, ubytovania, stravovania, školských i mimoškolských aktivít. Okrem toho si budú tiež môcť vyskúšať 3D pero, urobiť si psychologický test, zapojiť sa do profesionálnej debaty a zažiť vysielanie univerzitného rádia naživo,“ prezradila organizátorka Dr. Slávka Mazáková.

Našu fakultu budú okrem vyučujúcich a vedenia reprezentovať aj členovia FMK TV, fotografi, a samozrejme študenti z rádia. Prezentácia FMK je naplánovaná na 11.00 hod.

Zaujímavosti a ďalšie užitočné informácie si môžete pozrieť vo facebookovej udalosti Deň otvorených dverí UCM 2016.

Ak ste si ešte nepodali prihlášku, stále máte čas. Termín na bakalárske štúdium na našu Fakulte masmediálnej komunikácie UCM sme predĺžili do 13. mája 2016. Všetky informácie o prijímacom konaní nájdete na fmk.sk/prijimacky.

Deň otvorených dverí UCM 2016 - plagát

Deň otvorených dverí UCM 2016 – plagát

 

Plagát: Jakub Filo
Titulná foto: Ivan Čaniga