ucm tedi bears

Zapoj sa do univerzitných turnajov pre študentov UCM!

UniCup si v spolupráci s UCM TEDI Bears pripravil pre študentov Univerzity Sv. Cyrila a Metoda v Trnave dvojicu univerzitných turnajov v hrách League of Legends a CS:GO. Zapojiť sa môžu všetci študenti z tejto univerzity, pre ktorých je pripravený zaujímavý formát oboch turnajov.

V rámci výhry súťaže E-športová univerzita si UniCup v spojení s univerzitnou e-športovou organizáciou UCM TEDI Bears pripravil dva osobitné turnaje v hrách League of Legends a CS:GO. Oba turnaje sa budú odohrávať v prevedení 5v5, avšak s menším rozdielom v skladaní tímov.

Bears si už v minulosti pripravili pre svojich študentov turnaje pod názvom Mix&Match, kde boli tímy skladané náhodne. Na začiatku boli určení kapitáni, ktorí si následne zvolili čísla, pod ktorými boli ukrytí rôzni hráči. Podobne bude prebiehať aj táto séria turnajov, do ktorej sa tak môže zapojiť naozaj každý študent UCM.

e-športové turnaje

Víťazné tímy získajú aj vecné ceny. Zdroj: UCM TEDI Bears

League of Legends turnaj sa bude konať v sobotu 19. februára a CS:GO v nedeľu 20. februára. Presný formát a časy začiatkov organizátori určia dostatočne vopred po skončení registrácie a vytvorení tímov. Prvé tímy z oboch hier sa môžu tešiť na vecné ceny od Yenkee, kde si budú môcť vybrať z trojice rôznych produktov.

Pokiaľ ste tak študentom UCM, jediné, čo vám ostáva, je vyplniť registračný formulár, v ktorom nájdete aj pár dodatočných informácií. Ak by ste mali nejaké ďalšie otázky, môžete sa ozvať na FB fanpage UCM TEDI Bears. Tešíme sa na vás!