e-športové turnaje

Odštartuj nový semester univerzitného e-športu na UCM

UniCup si v spolupráci s UCM TEDI Bears pripravil pre študentov Univerzity Sv. Cyrila a Metoda v Trnave aj tento rok dvojicu turnajov v hrách League of Legends a CS:GO.

Na svoje si prídu všetci študenti, pre ktorých je pripravený už tradičný formát zmiešaných tímov. V minulom roku sa študenti UCM mohli zapojiť do rovnakej dvojice e-športových turnajov a nebude to inak ani teraz.

Hráčsky víkend bude 18. – 19. februára. Zdroj: UniCup

Kapitáni si zvolia čísla

Zmiešaný formát tímov spočíva v tom, že na začiatku sa určia kapitáni, ktorí si následne budú voliť čísla, pod ktorými budú ukrytí rôzni hráči. Registrácie do turnajov sú tak otvorené iba priamo pre jednotlivcov v League of Legends a CS:GO, ktorými môžu byť iba študenti UCM z ľubovoľnej fakulty. Zapojiť sa taktiež môžu všetci hráči bez ohľadu na rank v hre. Hlavnou úlohou turnajov je zabaviť sa a spoznať nových ľudí.

e-športové turnaje

Príďte si zahrať CS:GO alebo League of Legends. Zdroj: UniCup

Bude sa aj streamovať

Pre prvé najlepšie tímy sú pripravené vecné ceny v podobe balíkov od Nutrendu, mesačná zásoba Red Bullu a špeciálna odmena, ktorá bude odhalená priamo pri skladaní tímov. Hrací víkend bude prebiehať počas dátumov 18. 2. – 19. 2. 2023, pričom sobota bude patriť CS:GO a nedeľa League of Legends, s približným začiatkom o 13:00. Aj tentokrát sa budete môcť tešiť na streamované zápasy.

Registrovať sa môžete už teraz. Ak by ste mali nejaké ďalšie otázky, nebojte sa ozvať na FB fanpage UCM TEDI Bears. Tešíme sa na vašu účasť!

Zdroj titulnej foto: UniCup