Pozývame na Deň otvorených dverí. Ukážeme ti, ako bude vyzerať nasledujúcich 5 rokov tvojho života

Ak uvažuješ, že by si chcel/a študovať na jednom z odborov Fakulty masmediálnej komunikácie v Trnave, určite prídi. Dozvieš sa, ako u nás funguje štúdium, čo sa počas neho naučíš a ako tu dokážeš rozvinúť svoj talent na profesionálnu úroveň.

Výber dobrej univerzity a študijného odboru je dôležitým krokom v živote maturanta, veď koniec koncov ovplyvní jeho život nielen po dobu piatich rokov štúdia, ale aj neskôr. Osobný kontakt so školou, na ktorú chceš ísť je preto mimoriadne dôležitý. Nielenže tam stretneš ľudí, ktorí ťa budú učiť, ale aj študentov, ktorí ti povedia všetky informácie z prvej ruky.

Na Dni otvorených dverí 7. februára detailne spoznáš aj tvoj preferovaný odbor:

  • masmediálna komunikácia
  • marketingová komunikácia
  • teória digitálnych hier
  • aplikované mediálne štúdiá
  • vzťahy s médiami

Zistíš, čo všetko obnášajú jednotlivé odbory, aké predmety ťa na nich čakajú a čo z teba bude, keď sa staneš bakalárom a magistrom.

FMK UCM v Trnave ponúka svojim študentom aj mnoho extra aktivít, ktoré im pomáhajú zlepšovať sa v praktických zručnostiach. Na DOD predstavíme študentské médiá (print, online, rádio, TV), kreatívne umelecké a fotografické ateliéry i praktické kabinety zamerané na eventy, marketing či výskum.

Spoznáte herné štúdio na tvorbu hier i také, kde sa dá len hrať a streamovať a ďalšie praktické možnosti odborov teória digitálnych hier, ale i aplikované mediálne štúdiá a vzťahy s médiami.

Ukážeme tie najlepšie udalosti, ktoré sa u nás na fakulte dejú, a ktorých súčasťou môžeš byť aj ty (Týždeň vedy a techniky, Unicon, Night Run).

A bude na teba čakať aj jedno prekvapenie v podobe známeho speváka, nášho absolventa.

Viac informácií nájdeš v evente na Facebooku a na našom Instagrame.