DOD 2023

Markeťák, mediálny guru či herný špecialista? Príď na DOD 2023 a odhaľ svoju budúcnosť

Drieme v tebe expert na digitálne médiá, marketing alebo videohry? Príď na Deň otvorených dverí Fakulty masmediálnej komunikácie a zistíš to.

Vďaka našim študentom, absolventom či vyučujúcim sa dozvieš informácie o študijných programoch, podaní prihlášky, prijímacom konaní a v neposlednom rade zistíš, čo ťa čaká a neminie, ak sa rozhodneš práve pre FMK UCM v Trnave. Naživo si atmosféru legendárneho DOD užiješ 10. februára 2023 o 10.00 hod. v Aule na Bučianskej. Ak máš soplík, môžeš nás sledovať aj online z pohodlia domova.

Je to na tebe, no ak prídeš osobne, dostav sa skôr. Pred oficiálnym programom budú pre teba pripravené infostánky všetkých študijných programov, fakultných médií a fotoateliérov a tiež herná zóna. Pokiaľ si zvolíš možnosť sledovať nás doma, klikli na webové stránky fmk.sknaFMKjemidobre.sk alebo sleduj sociálne siete fakulty.

Takto to u nás vyzeralo minulý rok

Si na našej vlne?

Pokiaľ rozmýšľaš, či sa pridať k našim #fmkpeople, spýtame sa ťa zopár otázok:

  • Vidíš sa v budúcnosti v rádiovom či televíznom svete?
  • Bavia ťa sociálne siete a raz by si sa im chcel/a venovať full-time?
  • Láka ťa písanie článkov do časopisov či na web?
  • Chcel/a by si si zarábať hraním či vymýšľaním nových digitálnych hier?
  • Zaujíma ťa oblasť fake news, hoaxov a podobne?
  • Predstavoval/a si si seba niekedy pracovať v oblasti reklamy a marketingu?

Ak si odpovedal/a aspoň raz áno, nemáš už nad čím ďalej premýšľať. Vyštuduj na škole, kde si nielenže rozšíriš svoje obzory, spoznáš skvelých ľudí, ale na FMK ťa hlavne pripravíme do budúceho povolania.

Príď sa pozrieť, neoľutuješ

Sleduj náš Facebook a Instagram, aby si mal/a čerstvé info a pridaj si aj udalosť: https://www.facebook.com/events/749163240074422?ref=newsfeed