Baví ťa dizajn? Staň sa súčasťou hlavnej výstavy festivalu Zlin Design Week

Či už máš chuť tvoriť alebo dokonca máš nejakú prácu v šuplíku na tému DESIGN A SPOLUPRÁCA, neváhaj a prihlás ju do open call. Vďaka tejto výzve sa môžeš stať súčasťou hlavnej výstavy festivalu Zlin Design Week, ktorá prebehne od 7. do 14. 5. 2021. 

Zlin Design Week predstaví mladých, začínajúcich dizajnérov v medzinárodnom kontexte, umožní tí stretnúť sa s ďalšími tvorcami i našimi partnermi a taktiež získať mediálnu podporu od nášho tímu.

deadline prihlášok: 31. 1. 2021
komu je open call určený: mladí dizajnéri do 30 rokov (jednotlivci a kolektív) aj celé ateliéry
čo môžeš prihlásiť: samostatné produkty na danú tému, ale aj cele výstavné projekty

Podmienky a registračný formulár

Ukáž, že si Best in Design a vyhraj 1 500 €. Vytiahni všetky svoje esá z rukáva a staň sa držiteľom titulu Best in Design 2021. Prihlášky sú zadarmo, okrem registračného formulára a popisu tvojou práce nikam nič neposielaš, takže v Best in Design naozaj môžeš len získať. Či už finančnú alebo mediálnu podporu, tak aj spätnú väzbu od porotcov a garantov súťaže.

deadline prihlášok: 28. 2. 2021
kategória: Industrial & Product Design, Fashion Design, Communication Design
kto sa môže prihlásiť: jednotlivci a kolektív do 30 rokov

Pravidlá súťaže a registračný formulár

Čo je dobré vedieť?

Prihlásiť sa môžeš ako do open calle, tak aj do súťaže – pokojne s rovnakým projektom. Nemá cenu nad tým veľmi premýšľať, skoč do toho a v máji sa snáď vidíme v Zlíne! Dovtedy sleduj najhorúcejšie novinky na našom webe, Facebooku alebo Instagrame.