Deň otvorených dverí FMK 2018

Deň otvorených dverí FMK UCM určený pre všetkých záujemcov o štúdium na Fakulte masmediálnej komunikácie sa uskutoční v piatok 9. februára 2018 od 10.00 hod. v Novej aule na Bučianskej ulici. 

Zaujímate sa o štúdium na Fakulte masmediálnej komunikácie UCM v Trnave? Na našom DOD sa dozviete informácie o študijných programoch, podaní prihlášky a prijímacom konaní od našich študentov a doktorandov. Porozprávame vám o fakultných médiách (rádio Aetter, časopis Attelier, FMK TV), ukážeme študentské práce, zistíte viac o uplatnení absolventov a spomenieme aj možnosti štúdia v zahraničí.

Aj tento rok otvárame 5 študijných programov v rámci odboru 3.2.3 masmediálne štúdiá:

  • masmediálna komunikácia,
  • marketingová komunikácia,
  • aplikované mediálne štúdiá,
  • teória digitálnych hier,
  • media relations (v angličtine).

Príďte na náš Deň otvorených dverí a budete o FMK chcieť vedieť ešte viac! Pridajte sa aj do facebookovej udalosti:  Deň otvorených dverí FMK UCM 2018

Študenti študentom

“Na DOD sa mi páčilo všetko, ale najlepšia bola prezentácia Rádia Aetter. Práve tá ma presvedčila o tom, že FMK je dobrá voľba”, zaspomínal na prvé stretnutie s FMK UCM Tomáš Plavecký, študent prvého ročníka masmediálnej komunikácie. Ivana Černá, prváčka na marketingovej komunikácii, bola tiež milo prekvapená: „Zaujal ma hlavne prístup a komunikácia ľudí, ktorí to mali na starosti. Dýchalo to tam naozaj rodinnou atmosférou a to ma oslovilo“.

Prečo FMK?

Prezentáciu školy majú na starosti samotní študenti, doktorandi a vyučujúci, ktorí sú tiež absolventmi Fakulty masmediálnej komunikácie UCM. Potenciálni uchádzači tak majú informácie priamo od tých, ktorí si FMK vyskúšali na vlastnej koži. Silvia Matušková, 1. ročník MARK: “Táto škola mala inú formu prezentácie ako iné školy, na ktorých som bola pozrieť, a to ma presvedčilo“.

Okrem predstavenia fakultných médií a študijných programov (masmediálna komunikácia, marketingová komunikácia, aplikované mediálne štúdiá, teória digitálnych hier a vzťahy s médiami) vám ukážeme napríklad aj videá, ktoré sa točia na hodinách, dozviete sa, v čom sa môžete realizovať, a čo z vás ako absolventov bude.

Čo treba sledovať?

Prihlášky môžete podávať do 29. marca 2018.  Prijímacie konanie sa uskutoční 12. júna 2018.
Ďalšie informácie o prijímacom konaní nájdete v sekcii Prijímačky.
Pozrite si, kde sa uplatnili naši absolventi na stránke Buď hrdinom.
Tešíme sa na vás v piatok 9. februára 2018 v novej aule na Bučianskej ulici v Trnave.

Užitočné odkazy: 

Kde nájdete Novú aulu na Bučianskej ulici v Trnave: