Atteliér opäť najlepším školským časopisom!

Trnava 29.4.2013 – Redakcia univerzitného časopisu Atteliér opäť úspešne reprezentovala Univerzitu sv. Cyrila a Metoda v Trnave a teda aj Fakultu masmediálnej komunikácie (FMK) na celoslovenskej novinárskej súťaži stredoškolákov a vysokoškolákov Štúrovo pero 2012. Počas posledného aprílového víkendu redakcia aj napriek silnej konkurencii obhájila minuloročné víťazstvo.

V kategórii jednotlivcov sa až 4 redaktorky dostali do top 10 najlepších príspevkov, pričom Veronika Pilátová získala tretie miesto a Magdaléna Švecová získala druhé miesto. Súťaž Štúrovo pero je prestížnym hodnotením kvality stredoškolských a vysokoškolských periodík. Na tomto ročníku sa zúčastnilo okolo 100 súťažiacich.

„Práve takéto úspechy našich študentov sú dôkazom, že sústredenie sa na praktické skúsenosti, súvisiace s následným uplatnením sa v praxi, je tou správnou cestou našej fakulty. Tešíme sa zo zmysluplnej aktivity a budeme ju samozrejme naďalej všetkými spôsobmi podporovať,“ povedala dekanka Fakulty masmediálnej komunikácie UCM v Trnave Dana Petranová.

 

Viac informácií poskytne:

PaedDr. Eva Habiňáková, PhD.
Kabinet public relations
Atteliér – kreatívna a eventová agentúra FMK UCM v Trnave
e-mail: press.fmk@ucm.sk