Využite zaujímavú ponuku dobrovoľníctva a stáží v medzinárodných multimediálnych projektoch

Nové platformy Asia in Review („AiR“) a Europe in Review („EiR“) budú pokrývať ústavnú politiku, ľudské práva, medzinárodné vzťahy a geopolitiku, bezpečnosť a obranu v Ázii, Európe a mimo nej.

Sú navrhnuté tak, aby poskytovali renomovaný zdroj nestranných informácií pre čitateľov vrátane autorov politík, analytikov, výskumníkov, novinárov, akademikov, profesionálov z oblasti obchodu a študentov.

Tieto dve platformy sú iniciatívou Centra excelentnosti Nemecka a juhovýchodnej Ázie pre verejnú politiku a dobré vládnutie (German-Southeast Asian Center of Excellence for Public Policy and Good Governance – CPG), akademického inštitútu a think-tanku pri Právnickej fakulte Univerzity Thammasat v Bangkoku. CPG, postavené na základe spolupráce medzi nemeckými univerzitami vo Frankfurte a Münsteri a thammasatskou univerzitou v Thajsku, je jedným z iba piatich svetových centier založených od roku 2009 v rámci iniciatívy excelentnosti nemeckej federálnej vlády. Je financované nemeckým ministerstvom zahraničných vecí s administratívnou podporou Nemeckej akademickej výmennej služby (DAAD).

Europe in Review a Asia in Review bude produkovať digitálne koordinovaný tím pozostávajúci z personálu CPG v Bangkoku a medzinárodnej skupiny redaktorov – ktorými sa môžete stať aj vy.

Dobrovoľníci a stážisti môžu na diaľku pracovať na rôznych úlohách spolu so zaujímavou zmesou ľudí. Budú sa môcť uchádzať o pozíciu redaktora, referenta pre komunikáciu alebo pravidelného prispievateľa. Taktiež môžu získať množstvo výhod, napríklad:

  • vynikajúce príležitosti pre svoj osobný rozvoj, ktoré ich môžu sebavedomo posunúť do budúcej kariéry;
  • skúsených mentorov;
  • potenciálny odrazový mostík k profesionálnym príležitostiam.

Všetky dôležité informácie nájdete v priloženom dokumente po kliknutí na tento odkaz. Ak sa chcete dočítať viac o práci CPG, kliknite na cpg-online.de.