Štátne skúšky sa budú konať v priestoroch FMK UCM v ZŠ JAMA so začiatkom o 8.00 hod. Na štátnu skúšku si prineste výsledok kontroly originality, vytlačený z AISu (inak vás nepripustia k štátnej skúške). Zároveň pripomíname, že obhajobu záverečnej práce je nutné spracovať v súlade s pokynmi pre obhajobu bakalárskej alebo diplomovej práce.
Pondelok | Utorok | Streda | Štvrtok | Piatok
Pondelok 13. 8. 2018
Komisia č. 1 (D) Bc. KOMU
Miestnosť:
- Adam Adámek
- Dominika Adamovičová
- Barbora Bakošová
- Veronika Barboríková
- Andrea Bartáková
- Mária Bartová
- Claudia Blišťanová
- Gabriel Búci
- Simona Bugáňová
- Katarína Cibulková
Komisia č. 2 (D) – Bc. KOMU
Miestnosť:
- Erika Černáková
- Michal Čiernik
- Juraj Dolniak
- Lukáš Dzivý
- Richard Farkaš
- Natália Feriančeková
- Anna Ficová
- Karin Fisterová
- Kristína Florová
Komisia č. 3 (D) – Bc. MARK
Miestnosť:
- Adrián Adamec
- Zuzana Banasová
- Patrik Bartoň
- Matej Bruchala
- Katarína Cinová
- Kristína Czakóová
- Ján Debnárik
- Michal Eliaš
- Pierre Fabo
Komisia č. 4 (D) – Bc. MARK
Miestnosť:
- Miriam Adásková
- Filip Bais
- Karol Bartovic
- Jana Bavoľárová
- Monika Beláková
- Simona Belanská
- Tatiana Bezchlebová
- Stanislava Blažeková
- Maroš Bolčák
- Barbora Bóriková
Komisia č. 5 (D) – Bc. MARK
Miestnosť:
- Matúš Boženík
- Zuzana Brincková
- Lenka Bulková
- Stanislav Cicha
- Barbora Číbová
- Zuzana Čimová
- Kristína Demková
- Denisa Drinková
- Lucia Dudášová
- Petra Gáliková
Komisia č. 6 (D) – Bc. MARK
Miestnosť:
- Silvia Dzurová
- Ema Fajnorová
- Michaela Fialová
- Dominik Figuli
- Lucia Filipáková
- Viktória Frimelová
- Andrea Gabčíková
- Filip Gabriš
- Ivana Gagová
- Marcel Gašparík
Komisia č. 7 (D) – Bc. MARK
Miestnosť:
- Radoslava Genšorová
- Monika Hajdonjová
- Jana Hájniková
- Kristína Haljaková
- Jakub Hanes
- Lucia Hermanová
- Pavol Holák
- Roman Hostinský
- Patrik Hradinský
- Patrik Hurajt
Komisia č. 8 (D) – Bc. AMES
Miestnosť:
- Linda Bašnáková
- Natália Čmehýlová
- Denisa Doležalová
- Marek Haulík
- Dominik Kalivoda
- Patrícia Slaninová
- Dominika Slotková
- Dávid Sollár
- Martina Štefanková
- Marek Vidlička
Utorok 14. 8. 2018
Komisia č. 1 (D) – Bc. KOMU
Miestnosť:
- Monika Gašparovská
- Róbert Horváth
- Michal Horváth
- Lucia Chabadová
- Barbara Chrenová
- Dominika Jászaiová
- Marcela Joštiaková
- Filip Julíny
- Martin Jurečka
- Jana Kadlecová
Komisia č. 2 (D) – Bc. KOMU
Miestnosť:
- Barbara Kašprišinová
- Juraj Kauzal
- Jakub Kňažko
- Matej Kohan
- Andrea Kokešová
- Laura Koščová
- Peter Kováčik
- Alžbeta Kučerová
- Štefánia Kuchárová
- Patrícia Kurpašová
Komisia č. 3 (D) – Bc. KOMU
Miestnosť:
- Dominik Gratzer
- Viktória Chovancová
- Juraj Jamrich
- Barbora Jankechová
- Dominika Jánošíková
- Adrián Jantschek
- Lukáš Kala
- Marko Kmeť
- Denis Konečný
- Simona Kučerová
Komisia č. 4 (D) – Bc. MARK
Miestnosť:
- Jakub Hurňanský
- Rufina Chamidullinová
- Branislav Ihnát
- Tatiana Ivaničová
- Lucia Ivanová
- Miroslava Ivanová
- Ivan Javorčík
- Katarína Kadlecová
- Ján Kadlečík
- Patrik Pribišan
Komisia č. 5 (D) – Bc. MARK
Miestnosť:
- Miloš Kolárik
- Margaréta Korvasová
- Žaneta Kováčiková
- Monika Krajčiová
- Linda Krajčovičová
- Anna Krasňanská
- Lucia Krivuľková
- Petra Kučerová
- Veronika Kuchárová
- Miriam Kulháńová
Komisia č. 6 (D) – Bc. MARK
Miestnosť:
- Sandra Kutláková
- Elena Kvitkovičová
- Martin Lamžo
- Kristína Lančaričová
- Marián Loduha
- Samuel Lukovič
- Vladimíra Magulová
- Lukáš Májek
- Susanne Marčeková
- Matej Marko
Komisia č. 7 (D) – Bc. MARK
Miestnosť:
- Martin Kaštíl
- Katarína Martošová
- Filip Matějka
- Silvia Matúšková
- Adriána Miklovičová
- Michaela Mikolášková
- Igor Mlečenkov
- Natália Náterová
- Klaudia Poloncová
- Barbora Pružinová
Streda 15. 8. 2018
Komisia č. 1 (D) – Bc. KOMU
Miestnosť:
- Milan Lapuník
- Alica Ligačová
- Martin Macko
- Kamila Majerníková
- Michaela Maléterová
- Nikola Marhevská
- Martina Martešíková
- Veronika Melárová
- Monika Michalíková
- Jaromír Miko
Komisia č. 2 (D) – Bc. KOMU
Miestnosť:
- Katarína Mikušová
- Mariana Mojžišová
- Nikola Murínová
- Marcel Nagy
- Nina Novotová
- Dominika Paučová
- Laura Pellerova
- Dominika Petráková
- Jana Pilecká
- Dominika Poláková
Komisia č. 3 (D) – Bc. KOMU
Miestnosť:
- Tomáš Kuník
- Lucia Labajová
- Nikola Lenčéšová
- Laura Liptáková
- Klaudia Madajová
- Andrej Majerčík
- Peter Maňák
- Kristína Odrášková
- Lukáš Patrik
- Monika Pazourková
Komisia č. 4 (D) – Bc. MARK
Miestnosť:
- Nikoleta Rabajdová
- Silvia Remenárová
- Lukáš Repa
- Simona Romwalterová
- Karina Rusnáková
- Monika Simančíková
- Lucia Sklenárová
- Samuel Slabey
- Matej Slávik
- Pavol Valášek
Komisia č. 5 (D) – Bc. MARK
Miestnosť:
- Jakub Sobota
- Alexandra Stanková
- Simona Staňová
- Lívia Sucháňová
- Jana Súkeniková
- Simona Svítková
- Katarína Široká
- Dominika Škultétyová
- Barbora Šmidová
- František Šomodík
Komisia č. 6 (D) – Bc. MARK
Miestnosť:
- Veronika Smikoňová
- Barbora Šoucová
- Miriama Tamajková
- Pavlína Tomicová
- Róbert Trefný
- Roman Trnka
- Martin Vágo
- Erik Vávra
- Dominika Veľká
- Andrea Vozárová
Komisia č. 7 (D) – Bc. MARK + Mgr. MARK
Miestnosť:
- Simona Vrávniková
- Simona Vrbovská
- Bc. Dávid Glosík
- Bc. Lucia Martincová
- Bc. Nicolette Mitterová
- Bc. Adam Pitschman
- Bc. Renáta Štrbková
- Bc. Veronika Zemanová
- Bc. Ján Halagan
Štvrtok 16. 8. 2018
Komisia č. 1 (D) – Bc. KOMU
Miestnosť:
- Jana Ružičková
- Adam Sedláček
- Marcela Sentálová
- Karina Stanová
- Alžbeta Sujová
- Nikola Sýkorová
- Romana Šebíková
- Diana Šebová
- Marek Šimončič
- Dominika Škerková
Komisia č. 2 (D) – Bc. KOMU
Miestnosť:
- Mário Puzder
- Lucia Repaská
- Kristína Rybačková
- Monika Schindlerová
- Radovan Skokan
- Ema Poničanová
- Zuzana Potaniecová
- Libuša Removčíková
- Adriana Rudzanová
- Stanislava Rufusová
Komisia č. 3 (D) – Bc. KOMU
Miestnosť:
- Romana Šmilňáková
- Matej Špánik
- Kristína Švercelová
- Patrik Takáč
- Zuzana Talpašová
- Rastislav Tinák
- Jana Tomagová
- Jan Tondra
- Beáta Turečeková
- Mária Kolčárová
Komisia č. 4 (E) – Bc. MARK
Miestnosť:
- Lukáš Ballay
- Erik Bartoň
- Nikola Bartošová
- Linda Csizmárová
- Ľuboslava Čelková
- Andrea Tina Dulovczová
- Soňa Farkašová
- Michaela Fodorová
- Nikola Foltínyová
Komisia č. 5 (E) – Bc. MARK
Miestnosť:
- Zuzana Hečková
- Michaela Januščáková
- Kristián Kopp
- Michaela Kubinová
- Matej Lukniš
- Peter Luža
- Jakub Prívozník
- Ing. Zuzana Rzavská
- Diana Sedláková
- Michaela Slobodová
Komisia č. 6 (D) – Bc. MARK
Miestnosť:
- Lenka Škulecová
- Martina Tomková
- Martin Veselý
- Dominika Víghová
- Lucia Višňovská
- Tatiana Weissová
- Martin Zábojník
- Terézia Piknová
Komisia č. 7 (D) – Bc. TEDI + Mgr. TEDI
Miestnosť:
- Alex Barna
- Tomáš Bencko
- Štefan Berdis
- Frederik Boldiš
- Šimon Borš
- Lukáš Droppan
- Dávid Figura
- Roman Hladký
- Bc. Barbora Jankechová
- Bc. Alexander Turček
Piatok 17. 8. 2018
Komisia č. 1 (D) – Bc. KOMU + Mgr. KOMU
Miestnosť:
- Veronika Šulganová
- Adam Adámek
- Valicová Simona
- Marek Veselko
- Miriam Veselovská
- Martin Vincúr
- Samuel Vrabec
- Lukáš Zachar
- Kristína Zajacová
- Nikola Fabová
- Mária Ladičkovská
- Katarína Martinková
- Bc. Mário Németh
Komisia č. 2 (D) – Bc. KOMU
Miestnosť:
- Laura Sokolská
- Mária Stredanská
- Ester Sucháčová
- Krisztián Szabo
- Radka Šantová
- Dominika Šimonová
- Peter Šušor
- Magdaléna Tomová
- Lukáš Vanoch
- Martinkovičová Adriána
- Marián Červenka
Komisia č. 3 (E) – Bc. KOMU + Mgr. KOMU
Miestnosť:
- Michal Beňačka
- Michaela Kaničárová
- Michaela Karaková
- Jennifer Nehézová
- Michaela Prelovská
- Barbora Šedíková
- Simona Tonková
- Bc. Alexander Antipov
- Bc. Matej Kyba
- Bc. Barbora Lučivjanská
- Bc. Dominika Vašková
- Bc. Sofia Viglašová
Komisia č. 4 (E) – Bc. MARK
Miestnosť:
- Bc. Denisa Blažová
- Bc. Nikola Králiková
- Bc. Monika Madáková
- Bc. Lea Stanková
- Bc. Simona Straková
- Juraj Kanovský
Komisia č. 5 (D) – Bc. TEDI
Miestnosť:
- Alexandra Hodoňová
- Jozef Hojo
- Marek Hvizdoš
- Ladislav Jakab
- Erik Koširer
- Ondrej Krumlovský
- Miroslav Macák
- Matej Minárik
- Adrián Nesteš
Komisia č. 6 (D) – Bc. TEDI
Miestnosť:
- Lukáš Nevřela
- Dominik Pálka
- Martin Petráš
- Tomáš Porázik
- Patrik Sandtner
- Dominika Strečanská
- Rebeka Stretavská
- Edward Tobola
- Marián Tóth
Komisia č. 7 (D/E) – Bc. VZME + Mgr. AMES
Miestnosť:
- Natália Hornišová
- Natália Kuricová
- Antónia Štofanová
- Monika Zemančíková
- Patrícia Žilková
- Boris Štifil
- Bc. Juraj Kruželák
- Bc. Lucia Verešová
- Bc. Nikola Čulenová
- Bc. Zuzana Danáčová
- Bc. Jana Kramarčíková
- Nikoleta Uherčíková