Rozdelenie študentov na štátne skúšky – august 2017

Štátne skúšky sa budú konať v priestoroch FMK UCM v ZŠ JAMA so začiatkom o 8.00 hod. Na štátnu skúšku si prineste výsledok kontroly originality, vytlačený z AISu (inak vás nepripustia k štátnej skúške).Zároveň pripomíname, že obhajobu záverečnej práce je nutné spracovať v súlade s pokynmi pre obhajobu bakalárskej alebo diplomovej práce.

Pondelok | Utorok | Streda | Štvrtok | Piatok

Pondelok 14. 8. 2017

Komisia č. 1 (D) Bc. AMES 
Miestnosť: JA 21

  1. Barošová Veronika
  2. Bečka Juraj
  3. Benca Peter
  4. Bolla Lukáš
  5. Dunajská Alexandra
  6. Ďuraj Matúš
  7. Fandel Filip
  8. Ferencová Adriána
  9. Fornálová Timea
  10. Grečná Radka
  11. Hadzimová Sára

Komisia č. 2 (D) – Bc. KOMU
Miestnosť: JA 22

  1. Adamíková Tamara
  2. Ambrózyová Františka
  3. Baleková Magdaléna
  4. Baran Ľubomír
  5. Bennárová Daniela
  6. Biskupičová Silvia
  7. Blažejová Júlia
  8. Čatlošová Dagmar
  9. Černý Dušan
  10. Čokinová Veronika
  11. Figura Juraj
  12. Filip Andrej

Komisia č. 3 (D) – Bc. KOMU
Miestnosť: JA 23

  1. Abrahám Samuel
  2. Barbušiaková Petra
  3. Bartl Martin
  4. Bednár Branislav
  5. Bendíková Michaela
  6. Bezák Bruno
  7. Bumbálová Radka
  8. Cintulová Viktória
  9. Dobiašová Nikola
  10. Drobný Lukáš
  11. Fajerová Daniela
  12. Fiľo Pavel

Komisia č. 4 (D) – Bc. MARK
Miestnosť: Zborovňa 1

  1. Adamčíková Romana
  2. Antaličová Marianna
  3. Augustínová Natália
  4. Bačišinová Zuzana
  5. Bago Norbert
  6. Bagová Lucia
  7. Baničová Nikoleta
  8. Belovič Adam
  9. Boriová Monika
  10. Böszörményiová Beata
  11. Geyerová Katarína
  12. Halás Jozef 

Komisia č. 5 (D) – Bc. MARK
Miestnosť: JA 11

  1. Bínovská Lucia
  2. Bohoňová Zuzana
  3. Bokroš Samuel
  4. Císar Martin
  5. Demková Mária
  6. Dimitrovičová Monika
  7. Dosztálová Michaela
  8. Feješová Lucia
  9. Feriancová Nikola
  10. Firková Veronika
  11. Gabriel Gregor
  12. Gál Patrik 

Komisia č. 6 (D) – Bc. MARK
Miestnosť: JA 12

  1. Bajzíková Adriána
  2. Barkóciová Henrieta
  3. Bóžiová Simona
  4. Brecko Adam
  5. Bundzíková Renáta
  6. Burianová Simona
  7. Bútorová simona
  8. Cebrová Linda
  9. Fridrichová Katarína
  10. Galandová Eva
  11. Šluchová Klára
  12. Macko Ladislav 

Komisia č. 7 (D) – Bc. VZME
Miestnosť: JA 13

  1. Belák Andrej
  2. Grochalová Linda
  3. Holienčíková Marta
  4. Chladná Romana
  5. Jakušová Jana
  6. Kamačayová Lucia
  7. Kosorínová Simona
  8. Koukalová Jessica 

Utorok 15. 8. 2017

Komisia č. 1 (D) – Bc. AMES
Miestnosť: JA 21

  1. Heribanová Katarína
  2. Horváthová Natalie
  3. Horváthová Nikoleta
  4. Hrehušová Nikola
  5. Jakubík Adam
  6. Jašková Veronika
  7. Lagíňová Daniela
  8. Lukáčová Natálie
  9. Mitas Patrik
  10. Nogová Simona
  11. Páleníková Monika
  12. Greňa Marek (repro.) 

Komisia č. 2 (D) – Bc. KOMU
Miestnosť: JA 22

  1. Futej Štefan
  2. Gáhiová Simona
  3. Gieratová Noemi Mária
  4. Haluščíková Romana
  5. Hančin Roland
  6. Holeschová Lucia
  7. Chňapek Dominik
  8. Janský Martin
  9. Jelenek Sebastián
  10. Kamačayová Lenka
  11. Kantorová Simona
  12. Kmiť Igor 

Komisia č. 3 (D) – Bc. KOMU
Miestnosť: JA 23

  1. Galová Kristína
  2. Gavorník Jakub
  3. Gbúr Erik
  4. Giertliová Alexandra
  5. Glasnáková Pavlína
  6. Grančič Nikolo
  7. Hojdíková Barbora
  8. Juríček Adrián
  9. Katrenčíková Lucia
  10. Kolčáková Mária
  11. Kolenič Lukáš
  12. Kolmanová Nikola 

Komisia č. 4 (D) – Bc. MARK
Miestnosť: Zborovňa 1

  1. Horváthová Simona
  2. Ihnát Branislav
  3. Janečková Katarína
  4. Jargaš Richard
  5. Juráková Kristína
  6. Kačurová Katarína
  7. Kolláriková Lenka
  8. Komjátyová Nikoleta
  9. Köszegiová Petra
  10. Križanová Adriána
  11. Novák Tomáš
  12. Beňo Patrik 

Komisia č. 5 (D) – Bc. MARK
Miestnosť: JA 11

  1. Jurkovičová Nikola
  2. Kelemenová Lenka
  3. Kerata Samuel
  4. Kolárik Miloš
  5. Koliščáková Miriama
  6. Kopčanová Anna
  7. Kostolná Zuzana
  8. Kováč Matúš
  9. Krátka Miriama
  10. Krška Tomáš
  11. Kružliaková Júlia
  12. Magulová Vladímíra 

Komisia č. 6 (D) – Bc. MARK
Miestnosť: JA 12

  1. Gašpár Michal
  2. Halašková Mária
  3. Horváth Martin
  4. Hyben Slavomír
  5. Jakubec Marek
  6. Jankovský Erik
  7. Križanová Gabriela
  8. Kubovics Michal
  9. Kukla Matej
  10. Kvašnica Michal
  11. Latka Jakub
  12. Lenghardová Kristína 

Komisia č. 7 (D) – Bc. VZME
Miestnosť: JA 13

  1. Kubeňák Matej
  2. Kuchtová Katarína
  3. Muráňová Lucia
  4. Ondrej Ján
  5. Suchý Rastislav
  6. Šurinová Michaela
  7. Žáčková Simona 

Streda 16. 8. 2017

Komisia č. 1 (D) – Bc. AMES
Miestnosť: JA 21

  1. Pálinkásová Alica
  2. Plávka Peter
  3. Polášová Jana
  4. Pribil Dávid
  5. Púšová Gabriela
  6. Svitač David
  7. Tomíková Petra
  8. Tranová Lenka
  9. Vrabcová Barbora
  10. Žember Peter
  11. Žitňanský Filip (podm.)
  12. Šimek Filip (repro) 

Komisia č. 2 (D) – Bc. KOMU
Miestnosť: JA 22

  1. Kozárová Daniela
  2. Kráľová Annamária
  3. Kučeríková Petra
  4. Kundrátová Silvia
  5. Lehocká Bianca
  6. Mikula Matej
  7. Oravkinová Anna
  8. Pašková Eva
  9. Pavlák Lukáš
  10. Pažitná Diana
  11. Pernišová Hana
  12. Peterová Petra 

Komisia č. 3 (D) – Bc. KOMU
Miestnosť: JA 23

  1. Kubicová Tatiana
  2. Lietavová Nikola
  3. Lubasová Mária
  4. Magalová Lucia
  5. Martovičová Dominika
  6. Mičuda Dominik
  7. Michalovichová Izabela
  8. Muszka Patrik
  9. Nguyen Andrej
  10. Ninisová Natália
  11. Novotná Frederika
  12. Večerík Jaroslav 

Komisia č. 4 (D) – Bc. MARK
Miestnosť: Zborovňa 1

  1. Mendlová Adriána
  2. Mihóková Veronika
  3. Molcsanová Monika
  4. Némethová Zuzana
  5. Noskaj Jakub
  6. Paveleková Jana
  7. Pericht Róbert
  8. Poláček Jakub
  9. Repová Lýdia
  10. Rončáková Natália
  11. Sagulová Ingrid
  12. Stanková Simona 

Komisia č. 5 (D) – Bc. MARK
Miestnosť: JA 11

  1. Miháliková Kristína
  2. Miklošová Dominika
  3. Mináriková Soňa
  4. Palkovičová Adriana
  5. Podmaková Soňa
  6. Poláková Nikola
  7. Procházková Veronika
  8. Pučkovicová Zuzana
  9. Radzová Michaela
  10. Rigová Lucia
  11. Singerová Veronika 

Komisia č. 6 (D) – Bc. MARK
Miestnosť: JA 12

  1. Líšková Dominika
  2. Marczinková Lucia
  3. Martášková Mária
  4. Mikulaninová Michaela
  5. Minarovičová Michaela
  6. Mosnár Filip
  7. Oršulová Linda
  8. Porubän Juraj
  9. Rokošný Rudolf
  10. Sijerič Adam
  11. Sopková Katarína 

Komisia č. 7 (D) – Bc. MARK
Miestnosť: JA 13

  1. Šajgalová Dominika
  2. Šarová Kristína
  3. Šmelko Miroslav
  4. Šmondrková Adriána
  5. Špániková Andrea
  6. Špániková Mária
  7. Trošková Jana
  8. Turek Tomáš
  9. Tušjaková Denisa
  10. Urbancová Simona
  11. Vanková Terézia 

Štvrtok 17. 8. 2017

Komisia č. 1 (D/E)- Mgr. KOMU, TEDI, AMES
Miestnosť: JA 21

  1. Bc. Kalina Matúš 
  2. Bc. Kanisová Katarína
  3. Bc. Popluhárová Eva
  4. Bc. Tamáš Július 
  5. Bc. Oceláková Nikola
  6. Bc. Tomičová Tamara
  7. Bc. Katonová Linda
  8. Bc. Tot Miroslav repro.
  9. Bc. Kupcová Veronika
  10. Bc. Ičová Mária
  11. Bc. Mikušincová Katarína
  12. Bc. Jalčová Lenka
  13. Bc. Setnická Paula
  14. Bc. Poláček Tomáš
  15. Bc. Trčálková Lenka

Komisia č. 2 (D) – Bc. KOMU
Miestnosť: JA 22

  1. Petríková Lucia
  2. Petrová Terézia
  3. Pham Thi Trami
  4. Podolinská Michaela
  5. Potisk Samuel
  6. Pribila Kristián
  7. Pupiš Martin
  8. Reguli Patrik
  9. Rondošová Michaela
  10. Slávová Daniela
  11. Škulová Barbora
  12. Šlehoferová Veronika 

Komisia č. 3 (D) – Bc. KOMU
Miestnosť: JA 23

  1. Petríková Katarína
  2. Pirová Jana
  3. Pláňavská Martina
  4. Posvanzová Jana
  5. Predná Nikola
  6. Saloňová Alžbeta
  7. Savkaničová Mária
  8. Slováková Marianna
  9. Szabó Adam
  10. Šifra Patrik
  11. Škulová Veronika 

Komisia č. 4 (D) – Bc. MARK
Miestnosť: JA 11

  1. Sluková Michaela
  2. Stareková Michaela
  3. Strončeková Veronika
  4. Tisoň Jakub
  5. Tománková Karina
  6. Tranžíková Viera
  7. Vallová Katarína
  8. Vančová Andrea
  9. Zaťko Peter
  10. Závodská Nina
  11. Zverbík Marián 

Komisia č. 5 (E) – Bc. MARK
Miestnosť: JA 12

  1. Cerone Sedmáková Miroslava
  2. Herčková Alena
  3. Javorská Katarína
  4. Jungová Veronika
  5. Kanichová Kristína
  6. Konečná Daniela
  7. Kuchtová Michaela
  8. Lehotová Daniela
  9. Masarovičová Katarína
  10. Slimáková Lenka
  11. Suchomelová Dáša 

Komisia č. 6 (D) – Bc. MARK
Miestnosť: JA 13

  1. Sirejová Magdaléna
  2. Sirotný Martin
  3. Šlosár Kamil
  4. Surová, rod. Štepanovská Sára
  5. Števlíková Dominika
  6. Štoffová Veronika
  7. Ujlaky František
  8. Ukropcová Veronika
  9. Varačková Denisa
  10. Višňovská Nikola
  11. Vnenčák Ján 

Komisia č. 7 (D) – Mgr. MARK
Miestnosť: Zborovňa 1

  1. Bc. Daniková Michaela 
  2. Bc. Djasníková Zuzana 
  3. Bc. Drábek Viktor 
  4. Bc. Golian Milan 
  5. Bc. Heldová Júlia 
  6. Bc. Mikulčík Tomáš 
  7. Bc. Rakúsová Paulína 
  8. Bc. Štefech Pavol 
  9. Bc. Vajda Tomáš 

Piatok 18. 8. 2017

Komisia č. 1 (D) – Bc. KOMU
Miestnosť: JA 21

  1. Šnajnarová Martina
  2. Štulrajterová Daniela
  3. Urmínová Marianna
  4. Valášková Veronika
  5. Volfová Katarína
  6. Závodský Michal
  7. Kozinka Pavol
  8. Mikulcová Michaela
  9. Turi Nagyová Erika
  10. Haššíková Zdenka ext.
  11. Chovancová Paula ext. 

Komisia č. 2 (D) – KOMU
Miestnosť: JA 22

  1. Štefáková Júlia
  2. Štefkovičová Aneta
  3. Tarageľová Veronika
  4. Krajčovicová Nikola
  5. Vičanová Martina
  6. Vráb Lukáš
  7. Wernerová Lucia
  8. Zaborski Viliam
  9. Bačíková Natália ext.
  10. Roško Jakub ext. 

Komisia č. 3 (D/E) – Mgr. MARK
Miestnosť: JA 23

  1. Bc. Líšková Adela 
  2. Bc. Nechajová Zuzana 
  3. Bc. Urbanová Miroslava 
  4. Bc. Vydarený Matej 
  5. Bc. Štérová Martina 
  6. Bc. Turányiová Denisa 
  7. Bc. Žák Juraj 
  8. Bc. Ciutti Klaudius 
  9. Bc. Buček Roman 
  10. Bc. Smik Martin 

Komisia č. 4 (E) – Bc. MARK
Miestnosť: JA 11

  1. Babiaková Nikoleta
  2. Bednár Lukáš
  3. Černajová Gabriela
  4. Dudášová Soňa
  5. Farkašová Soňa
  6. Fricková Nikoleta
  7. Kovalčík Rudolf
  8. Krajčovičová Natália
  9. Martinkovičová Ivana
  10. MišíkováAndrea
  11. Huttová Martina
  12. Urminský Dávid (repro.) 

Komisia č. 5 (E) – Bc. MARK
Miestnosť: JA 12

  1. Proksová Edita
  2. Svatá Vladimíra
  3. Šáleková Monika
  4. Šaradínová Dagmar
  5. Virgová Ľubica
  6. Vozár Jozef
  7. Vrláková Barbora
  8. Všelko Marek
  9. Weisová Paulína
  10. Zverková Magdaléna
  11. Žáková Andrea
  12. Imrichová Katarína (repro.) 

Komisia č. 6 (E) – Bc. MARK
Miestnosť: JA 13

  1. Bilčíková Lucia
  2. Braniš Róbert
  3. Bruckmayer Richard
  4. Čudejko Marek
  5. Karbula Jozef
  6. Kobrtek Eduard
  7. Krajčo Natália
  8. Kramárová Lenka
  9. Krchňavková Dagmar
  10. Kútna Adriana
  11. Masárová Jana
  12. Opálka Juraj