Roadtrip FMK 2017: Prezentujte fakultu na svojej bývalej strednej škole

Minulý rok o Fakulte masmediálnej komunikácie UCM v Trnave rozprávalo o svojich skúsenostiach s našou fakultou 39 študentov na 28 stredných školách po celom Slovensku. Pridajte sa k tým, čo budú prezentovať tento rok a napíšte e-mail na roadtrip@fmk.sk do 13. januára 2017. 

Ak si myslíte, že FMK bola dobrá voľba, povedzte o tom maturantom alebo aj nižším ročníkom na svojej bývalej strednej škole. Nebojte sa, že nebudete mať čo povedať, pre všetkých, ktorí sa vydajú na cesty, pripravíme prezentáciu, pridáme videá aj sprievodný text. Na osobnom stretnutí vám všetko vysvetlíme a vy už len dohodnete termín na január/február 2017 a vyrazíte spolu s materiálmi.

Stačí, ak u nás študujete aspoň druhý rok, môžete sa Roadtripu 2017 zúčastniť (na študijnom programe nezáleží). Tento rok boli študenti FMK UCM v týchto mestách: Malacky, Nitra, Senec, Ilava, Topoľčany, Trenčín, Galanta, Sereď, Levice, Lučenec, Čadca, Dolný Kubín, Poprad, Prešov, Vranov nad Topľou, Bardejov, Piešťany, Michalovce a Humenné. Pridajte k nim aj svoje mesto, za tú skúsenosť to stojí.

Napíšte nám na roadtrip@fmk.sk a my vás budeme kontaktovať, čas na prihlásenie máte do 13. januára 2017.

Roadtrip FMK 2017 - plagát

Roadtrip FMK 2017 – plagát. Foto: J. Odziomková. Vizuál: J. Filo