Pracovná ponuka: marketingový špecialista

Medzinárodná personálna spoločnosť Prušák, pôsobiaca na českom a slovenskom trhu, hľadá pre svojho klienta šikovného kandidáta na pozíciu marketingového špecialistu v obchodnom centre v Bratislave. Ak máte radi módu, chceli by ste plánovať, koordinovať a vyhodnocovať podujatia, čítajte ďalej.

Naším klientem je velmi dynamická úspěšná společnost a hledáme pozitivně naladěného marketéra-koordinátora, kterého budeme dále vzdělávat. Hledáme budoucího marketingového managera.

Cíl pozice: kreativní realizace marketingových kampaní na straně klienta, které přivedou do obchodního centra maximum platících zákazníků.

Vaší pracovní náplní bude marketingová podpora komerční nemovitosti – velmi atraktivní nákupní centrum. Jedná se o samostatnou pozici bez přímých podřízených. Budete pracovat v dynamickém týmu s kolegy, ale i na samostatných projektech s cílem oslovit cílové skupiny vhodnou marketingovou komunikací, brand marketing obchodního centra. Zkušenosti s marketingovou komunikací a PR ze strany klienta či agentury jsou nutné po dobu minimálně 2 let, stejně tak jako znalost anglického jazyka. Profesionální vystupování je základním předpokladem pro tuto pracovní pozici.

Náplň práce:

  • marketingová koordinace a exekuce činností pro atraktivní komerční retailové objekty-                      obchodní centra
  • řízení marketingových projektů
  • komunikace s externími agenturami
  • prganizace eventů, příprava newsletterů
  • aktivní práce se sociálními sítěmi
  • příprava marketingových plánů, strategií, optimalizací a ročních rozpočtů a smluv
  • správa webových stránek, prezentace, drobná administrativa
  • reporting

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně z oblasti marketingu nebo ekonomie
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici v marketingu či podpoře marketingu
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • zkušenosti s CopyWritingem výhodou, není podmínkou
  • pokročilá znalost AJ – slovem i písmem – NUTNOSTÍ
  • velmi dobrá komunikace s lidmi, umění přesvědčit, týmový hráč, kreativita, strategické myšlení, analytické a organizační schopnosti, „jiskra v oku“, energická osobnost
  • ochota pracovat v dynamickém prostředí, flexibilita a samostatnost
  • orientace na výsledek
  • aktivní přístup
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • kreativní a rozmanitou práci v prostředí úspěšné společnosti
  • stabilní příjemný kolektiv
  • možnost profesního a odborného růstu
  • zaškolení pod vedením služebně starších kolegů
  • motivující platové ohodnocení
  • pracovní benefity
  • pracovní doba: na plný pracovní úvazek, nástup ihned

Životopisy posielajte na burianova@prusakgroup.cz.

Spoločnosť Prušák je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa:
Prušák Group s.r.o.
Nádražní 344/23
11000 Praha 1
Česká republika

Kontaktná osoba:
Lucia Burianová
Tel. 00420 777 107 751
E-mail: burianova@prusakgroup.cz